SokakLar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SokakLar

HayaL Gücü Herşeydir..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gogirl'de Kristen Stewart ve Bill Kaulitz eşleştirmesi!

YazarMesaj
Çailaq*
Süper Üye
Süper Üye
Çailaq*

İş/Hobiler : Öğrenci-Müzik Dinlemek
Lakap : Ebuş(Ebussh)
Ruh Hali : Eğlenceli
Sevdiği Sokaklı : eLvis

Gogirl'de Kristen Stewart ve Bill Kaulitz eşleştirmesi! Empty
MesajKonu: Gogirl'de Kristen Stewart ve Bill Kaulitz eşleştirmesi!   Gogirl'de Kristen Stewart ve Bill Kaulitz eşleştirmesi! Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 4:23 pm

Arkadaşlar size bir haberim var ve ben açıkçası çok şaşırdım.Biraz önce kuzenim GoGirl dergisini okurken ağzı açık kaldı(O Kristen hayranıdır da) Bende baktım birde ne göreyim.GoGirl'ün Rüya çiftler diye bir bölümünde aynen şöyle yazıyor.

"Twilight'ın sessiz ve kırılgan Bella'sını canlandıran Kristen Stewart; Tokia Hotel'in gotik görünümlü ve yetenekli solisti Bill Kaulitz ile müthiş bir ikili oluşturdu doğrusu! Gizem dozunun hayli yüksek olacağı bu beraberliğin ayrıntılarını için uğraşıp durduk!Smile
"Tamam,itiraf ediyoruz: Bu sayıda muzipliğiz tuttu! Hem ,azıcık hayal gücünün kime ne zararı var ? Ünlüler dünyasının en gözde isimlerini birbiriyle eşleştirdik ve bak , ortaya ne müthiş çifler çıktı! Aman,dikkat et; bu yapdığımızı onların gerçek sevgililieri duymasın "
http://twilightfan.sforum.biz/

Gogirl'de Kristen Stewart ve Bill Kaulitz eşleştirmesi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen'ın Aşk Üçgeni (Michael Angarano-Kristen Stewart-Robert Pattinson)
» Kristen Stewart Resimleri
» Kristen Stewart Biyografi
» Kristen Stewart Filmografi
» Kristen Stewart Röportaj