SokakLar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SokakLar

HayaL Gücü Herşeydir..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor

3 posters
YazarMesaj
Heyyo Mola
Admin
Admin
Heyyo Mola

Doğum tarihi : 27/02/96
İş/Hobiler : Öğrenci-
Lakap : Self
Ruh Hali : Komik
Sevdiği Sokaklı : Ecah

Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor Empty
MesajKonu: Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor   Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 2:47 pm

Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor Emma_watson_1

The LA Times, Emma Watson ile onun setteki hayatı, J.K. Rowling hakkındaki düşünceleri ve diğer birkaç şeyle ilgili kısa bir röportaj yaptı.

"Birbirimizle konuşuyor, mailleşiyoruz," diyor genç oyuncu Rowling hakkında. "Kabul etmek zorundayım ki, ben de hâlâ ondan biraz çekiniyorum," diyor Watson. "Gerçekten gözümü korkuttuğundan değil, ona çok büyük bir saygı duyuyorum. Bizim bugün bu kadar çok hayranımız varsa, her şey onun sayesinde oldu. Benim tek istediğim, benden hoşlanması," diye ekliyor Watson gülerek.

Yapımcı David Heyman, Emma Watson'ın nasıl bir performans sergilediği hakkında, "Emma'nın gerçekten dudak uçuklatan bir performansı var," şeklinde konuştu. "Onu izlemek çok keyifli. O kesinlikle en seçkin oyunculardan birisi. O bir aktris veya model olabilir, ama onun bu çalışmalarına ve diğer şeylerine baktığımızda ister istemez onun avukat olabileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda artist de olabilir... Onu izlemek keyifli olur."

"Şimdi dışarıda çalışmak istesem, insanlar buna seviyeli yaklaşır. Herkesin her karakter hakkında bambaşka düşünceleri var. Standardlarımı en aza indirmeliyim. Ben herkes için mükemmel bir iş yapamam. Rowling benim mükemmel olduğumu düşünüyor, bu da bana yetiyor."
https://sokaklarfan.yetkin-forum.com
Çailaq*
Süper Üye
Süper Üye
Çailaq*

İş/Hobiler : Öğrenci-Müzik Dinlemek
Lakap : Ebuş(Ebussh)
Ruh Hali : Eğlenceli
Sevdiği Sokaklı : eLvis

MesajKonu: Geri: Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor   Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 3:50 pm

teşekürler Wink
http://twilightfan.sforum.biz/
Esi.Besi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor   Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 3:40 pm

saol Smile

Emma Watson JK Rowling'den Çekiniyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Watson Avatar ve İmzaları
» Emma Biyografi
» Emma Resimler
» Zac ve Emma PhotoshootLarı
» Jonas'dan Emma'ya övgüLer