SokakLar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SokakLar

HayaL Gücü Herşeydir..

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sokaklılarla Röportaj

5 posters
YazarMesaj
Heyyo Mola
Admin
Admin
Heyyo Mola

Doğum tarihi : 27/02/96
İş/Hobiler : Öğrenci-
Lakap : Self
Ruh Hali : Komik
Sevdiği Sokaklı : Ecah

Sokaklılarla Röportaj Empty
MesajKonu: Sokaklılarla Röportaj   Sokaklılarla Röportaj Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 10:16 pm

SOKAK TADIYLA BİR
RÖPORTAJ

Muhteşem dizi Sokaklar ünü arttırdıkça bizimde ağzımı sulandı doğrusu.Böyle şeker bir kadroyla röportaj yapmamak olurmu?Olmaz.İşte Sokaklılarla yaptığımız röportaj Smile

Öncelikle set ortamını sormak istiyorum.Sette ne gibi şeyler yapıyorsun?
Zac:Sette genelde çok eğleniyoruz.Birbirimizin hatalar bizi güldürüyor sanırım.
Emma:Tabi bu hatalar gülmek hata yapanı kızdırabilriyor.Ve o gibi durumlarda ortam geriliyor.

Birbirinize darılıp bunu rolünüze yansıttığınız hiç oldu mu?
Zac:Hayır hiç olmadı ve olmazda.
Avril:Aramızda olan sürtüşmeleri rölümüze yansıtmamaya çalışıyoruz.Sonuçta özel hayat ayrı iş ayrı dimi.

Aranızda sette sizi en çok güldüren en komiğiniz kimdir?
Emma:Genelde Shia ve Dougie.İkisi mükemmel bir ikili.
Avril:Çekimde olmamız bile onlara engel olmuyor.Bir replik unutulca hemen espiri.Gerçekten çok komik.
Zac:Kısacası bizi ve tüm ekibi güldürmeyi başarıyorlar.

Shia ve Dougie birazda sizden bahsedelim.Gerçek hayatta espirili olduğunuz açıkça ortada.Peki Toby ve Lee?
Shia:Kendi adıma konuşmak gerekirse rolüm o kadarda komik bir insan değil.Yani Toby’nin şuana kadar komik olduğunu ben pek düşünmüyorum.Fakat ilerisini bilemem.
Dougie:Aslında rolüm yani Lee son derece eğlenceli bir tip.Aynı benim gibi.Set espirileride diyeceklerimi unutup rezil olmamak için yaptığım espiriler.Yani söyleyeceğimi unutunca çok aptalca gözüküyorum ama bir espiriyle tüm set ısınıyor.

Film setlerinde kamera arkalarında hep görürüz.Yönetmenlerin oyuncuları azarlamasını.Peki sizin sette bu tür şeyler oluyormu?
Emma:Her sette olduğu gibi tabiki bizim setimizdede oluyor.Bağırış çağırış hatta bazen ufak küfürler.
Zac:Bir repliği unutunca öylece kalıyoruz ve bu herkezin sinirini bozduğu gibi yönetmeninkinide bozuyor.Ben bir yönetmen olsaydım kendimi öldürürdüm heralde.(Hep beraber gülüyorlar.)

Öldürürmüydün..O zaman arkadaşlarına bir soralım Zac çok mu unutkandır?
Avril:Öylede denebilir.Ama hiç birimiz dörtdörtlük değiliz.Bazen bu durum hepimizde oluyor.
Dougie:Ve bu nedenle hep azar işitiyoruz.Buna ölüm denemez ama
Kristen:Sonuç biz genç oyuncularız ve hepimizin hataları oluyor ayrıca yönetmenimizde bunu göz önünde tutuyor.

Sonunda sesini duyabildik Kristen.Jessica dizide çok sessiz bir tip peki Kristen oda son derece sakin mi?
Kristen:Açık konuşmak gerekirse hiç sakin bir insan değil hatta bazen biz cadı olduğum söylenebilir.
Zac:Evet çok haklı.Sette onu sinirlendirmek bize bir işkence oluyor bütün hafta bize yapmadığını bırakmıyor.(Kristen Zac’i birazcık hırpalıyor)
Emma:Zaten hepimiz dizide kendimizden çok ayrı karakterleri canlandırıyoruz.Jessica’da Kristen’den çok ayrı.

Hepiniz bu güne kadar büyük ve başarılı yapıtlarda yer aldınız.Ve sizi bir Tv dizisinde nerdeyse ilk kez görüyoruz.Beyaz perdeden sonra Tv’de olmak nasıl bir duygu?
Kristen:Benim bu zamana kadar en büyük yapıtım tabiki ‘Twilight’ ve halada devam ediyor.tabiki zor oluyor ikisi bir arada fakat hem Eclipse’nin hemde dizinin çekimi Kanada’da bu güzeli ve bu dizide yer olmak hepsinden daha güzel.
Emma:Kristen’e çok katılıyorum.Hem film hem dizi bir arada gerçekten zor ama başlamışken bırakılmıyor helede o set ortamına alıştıktan sonra asla.
Zac:Birde şu var.Filmlerin çekimleri aylarca sürüyor ve bitiyor.Ama dizide her hafta setteyiz ve bu apayrı bir duygu.

Sette muhtemelen hep berabersiniz pekiya normalde?
Emma:Elbette çekim olmadığı zamanlarda hep birlikteyiz.Beraber yemeğe çıkıyoruz geziyoruz veya ev partileri veriyoruz.
Shia:Hatta bazen ödül törenlerine bile birlikte gittiğimiz oluyor.Kısacası kendimize bu kadar bağlandık.

Pekiya dizi bitince.Görüşmeye devam edecekmisiniz?
Emma:Tabiki evet.Bizi bundan sonra birbirimize bağlayan dizi değil dostluğumuz.
Zac:Zaten şuanlık dizinin bittiği falanda yok.

Şimdide özel hayatınızdan bahsedelim.Sevgililerini,onlarda sette geliyorlarmı yada diziyi takip ediyorlar mı?
Kristen:Onlarda zaman buldukça hep sette bizimle birlikteler ve diziyide çok beğeniyorlar.
Lee:Biz onlarlada kanka olmuş durumdayız.
Zac:Vanessa’da nerdeyse hep sette ama bu sıralar yeni bir film çekiminde.Aslında dizimizde yenib ri karakteri canlandırılması istenmişti.Ama o iki işi yürütemem diyip geri çevirdi.Fakat diziyi takip edenlerden.

Beyaz perdeden çok bahsettik.Peki sizce Sokaklar sinemaya uyarlanabilirmi?
Kristen:Bunu tabiki biz bilemeyiz ama uyarlanırsa çok güzel bir sinama filmi olcağı kesin.
Avril:Sokakların sinema filmi çok iddalı bir yapıt olur ve açıkçası bizde oynamayı çok isterizı.
Zac:Eğer dizi beğenilmeye devam ederse ben olacağına inanıyorum.

lol! lol!
HayaL gücü Herşeydir..
https://sokaklarfan.yetkin-forum.com
Çailaq*
Süper Üye
Süper Üye
Çailaq*

İş/Hobiler : Öğrenci-Müzik Dinlemek
Lakap : Ebuş(Ebussh)
Ruh Hali : Eğlenceli
Sevdiği Sokaklı : eLvis

MesajKonu: Geri: Sokaklılarla Röportaj   Sokaklılarla Röportaj Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 2:28 am

Güzel olmuş gerçekten..Gerçek bir dizinin oyuncularıyla röportaj gibi Very Happy Sağol abla Wink
http://twilightfan.sforum.biz/
dyq.JnS~
Moderatör
Moderatör
dyq.JnS~

MesajKonu: Geri: Sokaklılarla Röportaj   Sokaklılarla Röportaj Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 8:55 pm

SağoL Emosh'mm
Heyyo Mola
Admin
Admin
Heyyo Mola

Doğum tarihi : 27/02/96
İş/Hobiler : Öğrenci-
Lakap : Self
Ruh Hali : Komik
Sevdiği Sokaklı : Ecah

MesajKonu: Geri: Sokaklılarla Röportaj   Sokaklılarla Röportaj Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 9:03 pm

Önemsiz Razz
Geniş ve iLeri hayaL gücümün eseri (H) Very Happy
https://sokaklarfan.yetkin-forum.com
Rob.Nessa
Moderatör
Moderatör
Rob.Nessa

Doğum tarihi : 14/07/95
İş/Hobiler : Öğrenci-Kitap okumak,gezmek & Tızmak xp
Lakap : Tiky x3
Ruh Hali : Berbat
Sevdiği Sokaklı : eLvis

MesajKonu: Geri: Sokaklılarla Röportaj   Sokaklılarla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 7:07 pm

Zac:Vanessa’da nerdeyse hep sette ama bu sıralar yeni bir film çekiminde.Aslında dizimizde yenib ri karakteri canlandırılması istenmişti.Ama o iki işi yürütemem diyip geri çevirdi.Fakat diziyi takip edenlerden.

Neden katılmıyor ya? Sad
Zeyn-A
Yeni Üye
Yeni Üye

Lakap : Mia

MesajKonu: Geri: Sokaklılarla Röportaj   Sokaklılarla Röportaj Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 8:13 pm

kurgu süper yaww!!! gerçek gibi. eğer öyküyü bilmeseydim gerçek sanardım Sokaklılarla Röportaj Icon_biggrin Very Happy Very Happy

Sokaklılarla Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Röportaj'ı
» Kristen Stewart Röportaj
» Kristen Stewart Röportaj istiyor!